| Andreeyutzaaa a întrebat:

Hei TPU :* Particip la Balul Bobocilor de clasa a 9 a si una dintre probe este sa imi cuceresc partenerul. Cum as putea face asta intr.un mod decent? Dau funda love struck

2 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Te apropi de el ii soptesti la ureche ii zambesti si il saruti pe gat! 100^%ii cucerit!

| dorin1990 a răspuns:

Buna ar fi interesant sa-i faci o surpriza gen pe fundal o melodie romantica, un fel de sceneta, si dintr-o data sa incepi cu, cuvinte frumoase sa o faci ca pe bune sa te prefaci ca ai fi in realitate sa-l surprinzi cu un sarut instant declaratii etc.