| ingerasul1612 a întrebat:

Pe 16 decembrie implinesc 15 ani si chiar nu stiu unde sa-mi fac ziua de nastere. Acasa nu pot deoarece am o casa destul de mica, iar in ultimii doi ani am avut niste zile de nastere care au costat foarte mult si nu vreau sa-i pun pe parinti sa-mi plateasca din nou lucruri scumpe. Chiar mi-as fi dorit sa-mi fac ziua la un club sau un restaurant mai pe seara (pica sambata) si sa luam niste platouri, sucuri si sa dansam. Stiti vreo locatie buna in care ati fost la zile de nastere sau ati avut voi ziua acolo? Multumesc anticipat :*

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Cauta restaurante de ocazie sau verifica-le toate ofertele. Unele trebuie sa aiba costuri mai reduse.De asemenea ai putea sa-ti faci ziua la restaurant, dar sa nu-l ocupi pe tot, ci doar sa treci pe acolo cu prietenii sa beti si sa mancati ceva si dupa sa plecat sa va plimbati.

| ingerasul1612 explică (pentru Samariteanul):

Multumesc mult de ajutor!