| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, pentru ca vine Craciunul vreau sa-mi dati niste idei de cadouri pentru tatal mama si prietenul meu!:* Funda >big grin

4 răspunsuri:
| ewygirl a răspuns:

Pentru tatal tau poti lua :
-un set pentru barbierit (care sa contina spuma/gel de barbierit, spray ...si ce mai este pe acolo tongue )
-o camasa draguta
-un parfum
-o pereche de bocanci thinking

Pentru mama ta...:
-o bluza sau o rochie frumoasa care sa le poata purta de Revelion sau de Craciun
-o pereche de pantofi
-o bratara
-lenjerie intima laughing
-niste cercei draguti
-un bibelou frumos,care sa simbolizeze Nasterea Domnului

pentru iubitul tau poti cumpara o cana personalizata,un spray,o pereche de pantaloni,o rama de poze si in ea chiar sa se afle o poza cu voi doi,un fular/manusi, o perna mare in forma de inima, o pereche sexy de boxeri smug laughing

| Ozanaf a răspuns:

Cumparele globulete din alea care se invart cu cheita si canta.

| eliaclodia a răspuns:

Poti sa faci prajituri cu inimioare de glazura.

| JustifyEdi a răspuns:

Pentru tatal tau poti lua un ceas sau obiecte cu echipa cu care tine ex:fular, caciula sau trening sau adidasi etc si pentru mama un parfum sau ceva de imbracat ex:esarfa pantofi blugi geaca etc iar pentru prietenul tau un pachet cu parfum si din astea de barbierit sau o bata de baseball sau o minge