| yoaa97 a întrebat:

Hei TPU ` kiss. Peste câteva saptămâni este ziua prietenului meu, avem un an și 6 luni. Face 19 ani, habar n-am ce să-i cumpăr. Mă puteți ajuta? Nu știu exact ce și-ar dori, dar aș vrea să fie ceva special, să-l las fără cuvinte, ceva gen WOW :o. Mulțumesc, funda kiss

Răspuns Câştigător
| KinderBeibb a răspuns:

Buna happy Poi ii poti cumpara un ceas, sau poate isi doreste un anumit telefon, un lantisor, un parfum, un aparat foto ca sa va putei face pozee impreuna happy, O perna in forma de inimioara cu poza voastra pe ea,... Sper ca te-am ajutat cu cateva idei, mai gandeste.te si tuu :* Succes :*