| Sowhat_2126 a întrebat:

Hei TPU`.
Peste cateva zile este ziua celei mai bune prietene.
As vrea sa-i fac un cadou ceva mai original. Insa nu prea am ideei.straight face
Va rog >ajutati`ma.big grin<
Fundita.

4 răspunsuri:
| NimeniAlta a răspuns:

Hmm... Cumpara-i un tricou alb si deseneaza sau scrie-i ceva personalizat si original cu markerul pe el smug

| minnieee a răspuns:

Poti sa iei o rama foto si sa pui o poza cu voi 2.Sau sa faci ceva personalizat de ex o cana cu poza voastra, o perna, sau ce mai poti face. Oricum, sa fie ceva original sa vada ca tii la eawinking.

| daiannna_9951 a răspuns:

Buna:*
Ai ziua prietenei mele e de curand!
Dar si eu vreau tot ceva original dar eu stiu ce sa-i iau!
Cel mai frumos lucru e ceva creat de tine
Poti sa-i cumperi un ursulet ok nu e original il iei gestul conteaza se va bucura foarte mult
Insa cel mai original lucru este ca esti alaturi de ea si dovedeste-i ca o iubesti si ii esti alaturi si la bine si la greu
Cel mai frumos lucru ar fi sa iei o foaie si sa ii scii toate gandurile si tot ce ai in suflet si ii doresti scrie-i ceva frumos de cele mai multe ori cuvintele conteaza si ureaza-i La multi ani cum nimeni nu i-a facut!
Eu nu cred ca ar putea-o face fericita un telefon niste pantofi sau o geanta
Poti sa-i iei o rama de tablou frumoasa
Iti mai iei un Cd editezi o poza cu tine si cu ea sau cu voi doua impreuna intr-un colt scrii ca sunteti prietene de... ani pui poza pe Cd si o duci cd cu poza sa scoti o fotografie unde mergi si cu aparatul foto la developat nu costa mult si e foarte frumos si original
Dar nu uita de scrisoare:*:*:*
Sper ca ti-am fost de ajutor, ai grija de tine
Fundita?

| Addddda a răspuns:

Heihee hee prietena mea cea mai buna mi-a facut un cadou de ziua mea care consta in o carticica in care zicea diferite chestii care le face "cele mai bune prietene" si o poza inramata cu noi doua love struck + o scrisoare de la ea =p~ am inceput sa plangem amn2 ca desteptele cand am vazut ce mi-a adus blushing mai mult e sentimental, dar pentru mine cel putin a contat enorm! la multi ani prietenei talehee hee