| Maryna03 a întrebat:

Hei TPU, problema mea suna cam asa : trebuie sa aleg intre doi baieti care vor sa stea cu mine dar pe deasupra mai sunt si prieteni, amandoi sunt draguti si nu stiu ce sa fac, pe cine ar trebui sa aleg sau daca ar trebui sa aleg pe unul dintre ei, imi e foarte greu sa aleg pentru k ei sunt ca si frati si nu stiu ce sa fac, idei ceva?

3 răspunsuri:
| Stallker007 a răspuns:

Cine ti-a spus ca trebuie sa alegi? Daca nu vrei sa ofensezi pe cineva, atunci nu alege pe nimeni, iar daca vrei sa ai vreo relatie cu unul din ei, atunci alege-l pe cel care are mai multe plusuri. Succes happy :*

| Maryna03 explică (pentru Stallker007):

La asta m-am gandit si eu dar daca il aleg pe cel cu mai multe plusuri asa cum zici tu, celalalt o sa se supere, o sa se simta prost

| Stallker007 a răspuns (pentru Maryna03):

De acord, dar incearca sa-i explici, vorbeste cu el si sunt sigur ca te va intelege. daca tine la tine cu adevarat. pupici :* succese!