| Anonima69999 a întrebat:

Hei TPU happy
Puteti sa ma ajutati? Cateva sfaturi va rog
Sunt clasa a8a in Bucuresti as dori un liceu bun eu am media 9 la examene inca nu stiu ce va iesi dar totusi vreau la un liceu bun va rog ajutati-ma, mentionez ca as vrea sa nu dau bacul la mate dar nici sa fie legat de engleza nu ma prea pricep... va rog ajutati-ma♥.
Multumesc anticipat

1 răspuns:
| AngelDark11 a răspuns:

Nu exista un liceu la care sa nu dai bacul din engleza insa din fericire nu ai cum sa pici la engleza caci nu se dau note ci numai calificative [incepator, mediu, avansat] iar daca esti ca mine sa nusti sa legi doua cuvinte [ rolling on the floor ] fi fericita nu pici ci iti da calificativul de incepator.