| 000MadMAX000 a întrebat:

Hei TPU revin cu o noua intrebare stupida si suna cam asa: am gasit acum 1 luna o poza e facebook cu o intrebare de pe TPU in care una zicea ca "s-a masturbat cu un poster cu justin bieber si si intreba daca ar putea ramane insarcinata cu el" stiu e funny rau de tot...ok eu nu mai gasesc nicaieri acea poza si ma intrebam poate a gasit-o cineva recent sau poate o are cineva(desi ma indoiesc)...

Aaa si inca ceva sorry pentru categorie.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| mrBean008 a răspuns:

Aoleu,mi-ai marcat seara cu 10 minute de ras ca retardatu' mai ales ca la inceput am crezut ca era un unu nu una laughing

| 000MadMAX000 explică (pentru mrBean008):

laughingasa de rau imi pare ca nu mai gasesc poza aia.Era prea tare.rolling on the floor