| bella_3288 a întrebat:

Hei TPU sall vreau si eu sa va reamintesc de o telenovela era o fata pe nume Nicol si era rasfatata de tatal ei cum se numea filmul?

4 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

Lacrimi de iubire, pe acasatv, Nicol era fata creata si rasfatata, slabuta, rasfatata de tatal sau Grigore, caruia ii zicea papa.http://www.acasatv.ro/stars/mihaela-barlutiu-nicole-varlam.html Numele ei adevarat este Mihaela Barlutiu.

| rosepassion a răspuns:

Iubire ca in filme se numea. pe Nicol o cheama Mihaela Barlutiu in realitate. sper ca te-am ajutat:*

| rosepassion a răspuns:

Iubire ca in filme se numea. pe Nicol o cheama Mihaela Barlutiu in realitate. sper ca te-am ajutat:*winking

| Andreeaa29 a răspuns:

Nu e adevarat nu e iubire ca`n filme...e LACRIMI DE IUBIRE, l`am vizionat eu pe tothappy Fundabatting eyelashes:*batting eyelashes