| caty_1428 a întrebat:

Hei TPU salut.Ma numesc naty si am o intrebare. Sunt cam ingrijorata mi se lasa pe lenjerie o substanta alba(galbuie) am mai auzit ca daca iti lasa substanta asta atunci trebuie sa imi inceapa ciclul. spuneti-mi va rog de ce? si dac e adevarat? astept raspunsuri?

Răspuns Câştigător
| girlloveboy a răspuns:

Da este advhappy dar nu o sa iti vinaa dupa o saptamana sau o luna [depinde de organism]asteaptaa ca o sa iti vina ca asa am patit si euhappy

1 răspuns:
| Iustiina a răspuns:

Si eu patesc la fel iar la mine e de 3 luni si nu s-a intamplat nimic...nu stiu ce sa zic