| SpeșălGirl a întrebat:

Saptamana trecuta am iesit cu un baiat de care imi place, la un fel de intalnire.Totul a iesit perfect, dupa intalnire m-a cautat si m-a invitat si la a doua, care trebuia sa fie azi.Insa, inainte cu jumatate de ora m-a sunat si mi-a spus ca a intervenit ceva si ca ii pare rau dar o sa se revanseze.Ce ar trebui sa fac? Sa astept sa ma cheme din nou? Credeti ca a mintit?

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Noi nu avem de unde sa stim ce este in mintea lui. Teoretic sunt 50% sanse ca ceea ce spune sa fie real, adica sa fi intervenit ceva neprevazut. Asteapta sa revina si daca nu o face...trage concluzia de rigoare.

| RAY a răspuns:

De unde poti sti ca te-a mintit? sau ca nu te-a mintit? vei afla pe viitor, daca nu ai incredere in el numai te vedea cu el

| Doub a răspuns:

Nu, nu cred că am minţit, chiar se poate întâmpla să apară ceva.
Aştepţi, dacă vezi că nu dă niciun semn îl întrebi tu cum rămâne cu ieşirea aia.

| NimeniSiAtat a răspuns:

Nu cred ca ai prea multa incredere in oameni. Mai ofera-i o sansa si il vei cunoaste in timp.

| Kuws6 a răspuns:

Poate a mintit, poate nu. Asta doar el stie.Eu cred ca daca are intentii serioase si o scuza buna, merita o a doua sansa.O sa stii cu siguranta daca a mintit sau nu atunci cand o sa -l privesti fata-n fata