| niciunnume19 a întrebat:

Hei TPU, scuzati categoria. Dati mi si mie site-uri cu accesorii pentru costum de joker (fata). funda! big hug

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pai cam ce accesorii? eu ma gandeam la joker din batman
Pentru a arata precum Joker, iti trebuie un machiaj special: fata trebuie sa fie alba, foloseste un creion negru pentru ochi pe care il intinzi neglijent, iar buzele trebuie "pictate" cu un ruj rosu, care sa imite acel ranjet tipic pentru joker. Ca haine, o combinatie de verde cu mov, sacou/jacheta si camasa.

| niciunnume19 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Nu, ma fac un joker alb negru si imi trebuie niste papuci speciali si ciorapi alb/negru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce te mai scuzi daca stii ca postezi necorespunzator? Ce legatura are cu Dragoste si sex?