| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU :*:*
Se apropie ziua de nastere a celei mai bune prietena a mea si nu stiu ce cadou sa ii fac. ziceam sa scot o poza cu noi si sa o pun intr-o rama frumoasa, ca tot facem in fiecare zi o gramada de pooze. Voi ce idei aveti ?

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Da, mi se pare o idee OK. Mai poti incerca sa-i pui o poza mica intr-un medalion de genul http://www.crownfashion.ro/......al-2572763

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai interesant ar fi sa duci o poza cu voi sa faca un puzzle.