| alexandraad a întrebat:

Secretul unei relații de succes?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa gandesti partile bune sa atragi binele in viata ta

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Comunicarea. Sa ii spui exact, tare si clar, ceea ce vrei, ceea ce te deranjeaza, ce asteptari ai si sa ii oferi si sa ceri incredere.
Daca nu, atunci asta este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei!

Nu cred că este vorba de succes, cred că este vorba de doi oamenii între care există conexiune, chimie și potențial de a construi împreună și mai ales să fie doi oameni funcționali care să nu se atașeaze unul de celălalt și astfel să aibă o relație din autenticitate și bazată pe libertate.

Acum sigur că toate acestea nu or sa iasă din prima perfect, ele necesită timp și implicare plus răbdare de ambele părți.

Mult succes!

| SLexuS a răspuns:

Amandoi sa se iubeasca, nu pe interes, iubire adevarata si fara secrete, dupa nimeni nu-i mai desparte.

| wexceptional a răspuns:

Sa fii bun cu persoana de langa orice ar fi nu conteaza cum e ea sau prin ce trece tu sa fii amuzanta si sincera fara frica cu incredere si nu o sa ai probleme