| KSD a întrebat:

sper ca aici am pe cine sa contez oarecum. vreau sa stiu si eu sau macar sa-mi dau seama cumva, cum prietena mea cea mai buna este impreuna cu baiatul cu care am fost 3 ani de zile si cu care am suferit,am impartit bucurii, prietenii? deci cand mi s-a confirmat azi dimineata mi s-a pus un nod in gat! oare sa fie razbunare pentrru ca nu m-am mai impacat cu el? sau ce prietena poate sa-mi fie ea daca face asa ceva? razbunarea e arma prostului, dar ajutati-ma in legatura cu asta! ce sa fac? help me please

1 răspuns:
| TaLyDa a răspuns:

Incearca si asigura-te ca ei sunt in preuna(Daca sunt). Urmareste-o pe ea, intreaba niste prieteni de-ai lui cu care te intelegi mai bine(Banuiesc ca daca ai fost cu el 3 ani de zile, ii cunosti prietenii).
Cere-i prietenei tale telefonul sa te uiti la poze, dar cand nu e atenta uite-te daca l-a sunat sau i-a dat mesaj sau ceva.
Daca chiar sunt impreuna si sunt fericiti, eu zic sa ii lasi, da-le de inteles ca stii despre relatia lor si ca nu te pui la mintea lor sa te certi cu ei.Chiar daca te doare, nu le arata asta.happy
BAFTA!