| Bixx a întrebat:

Hei TPU :

Stau cu un baiat dintr'un pariu si mie nu'mi prea place de el... Lui ii place de mine muult, insa simt ca nu o sa mearga nimic cu chestia asta. Cum sa'i spun ca eu nu-l vad decat ca pe un prieten bun si nimic mai mult.
App: El este mai sensibil si nici nu vreau sa'l ranesc. Cu ce cuvinte sa'i spun?

5 răspunsuri:
| ionela22 a răspuns:

Ii poti spune ca tii foarte mult la el ca la un amic ca ai incercat sa il iubesti,dar nu ai reusit si el nu te merita ca iubita merita ceva mai bun, ca tu ai crezut ca esti pregatita pentru o relatie cu el dar nu se mai poate ca o sa fie mereu o persoana importanta pentru tine un amic foarte bun dar nu il iubesti suficient si tocmai de asta nu vrei sa il ranesti, ca o sa gaseasca o fata mai buna. Sfatul meu de acum nu te mai implica intr-o relatie daca nu-ti place de persoana respectiva

| RoxxuInna a răspuns:

Poi zii cuvinte din inima...,, Uite eu te cred doar un bun prieten si sincer nu simt ceva pentru tine, simt doar prietenia noastra, cred ca e mai bine sa fim doar amici si nimic mai mult dar poate se va schimba ceva'' si ii dai un pupic pe obraaz:*
Sper ca te-am ajutat

| Bixx explică:

Deci i'am spus insa acum el zise ca nu e niik dar ii spune unui prieten ca nu se gandea la asta. daca eram sup de el, si chestii d'astea si ma simt un pic prost insa pe de alta parte bine...
Cred ca el a vrut sa para tare insa nu i'a iesit. Suntem colegi de scoala deci cumva cumva tot o sa ne int si o sa vb. Voi ce ziceti?

| zzzzzzz1111 a răspuns:

Naspa si eu mas simti urat daca o fata miar zice asa ceva cred ca si tu te-ai simti daca el tiar fi spus tie si tul placeai cel mai bine parerea mea este ca ar trebui sa vorbesti cu el sa nu l ranesti daca si el stie ca stati impreuna dintr un pariu explica-i ca nul vezi decat ca un amic si nu vrei sa se supere mai tarziu bft.

| Vlad2013 a răspuns:

Scuze dar numai pot sta cu tine fiindca nu te mai plac.