| Twii a întrebat:

Hei TPU, stiti careva daca serialul "The Secret Circle" v-a fi preluat? happy

Fundita :*

Răspuns Câştigător
| pinky_9280 a răspuns:

Tocmai l.am terminat astazi si sunt siura ca va continua deoarece este genul de serial ca pretty little liars, deci sigur va fi preluat. A fost terminat recent sezonul 1, deci va trebui sa astepti cam o luna.

| Twii explică (pentru pinky_9280):

Mersi,am citit si eu ca vor sa-l preia MTV si ca se filmeaza pentru sezonul 2 happy

2 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Asta a dat pe site lor ''Deși au existat zvonuri de TSC fiind îmbarcați de către o altă rețea (ABC de familie, etc), acest lucru a fost negat.''