| AlleshiaBy a întrebat:

Stiti cumva cum sa iei de pe net videoclupuri? adica ca youtube convert doar sa iei si videoclipul? plss funtitaaa!; x

2 răspunsuri:
| Hypathia a răspuns:

Cu iMesh ai încercat? Eu am descarcat melodii cu tot cu videoclip și merge bine. Bafta!

| LoveWithoutInhibitions a răspuns:

Buna!
Poti sa iei videoclipuri cu youtube downloader, pe care il poti descarca gratuit de pe http://www.youtubedownloader.org/
Tu doar va trebui sa il instalezi, iar pe urma vei da "copy" linkului cu videoclipul, iar pe urma vei da "paste" in casuta unde scrie "enter Url".
Sper ca ti-am fost de folos! Funda?