| zoom2012 a întrebat:

Hei TPU ...stiti vorba aia cand vezi o pisica neagra ai ghinion. dar ai ghinion cand iti taie calea sau cand o vezi fara sa vrei la distanta de tine?

Răspuns Câştigător
| LauraaBlack a răspuns:

După părerea mea, sincer nu cred că o să ai ghinion. happy! Nu îţi face griji dintr.o prostie. Există şi probleme mai grave de atât happy.

3 răspunsuri:
| LauraaBlack a răspuns:

Bunăă. Eu nu sunt superstiţioasă dar când văd o pisică neagră că îmi taie calea, fac 3 paşi înapoi. Nu ştiu dacă e bine sau dacă are vreun efect dar aşa am obişnuit. Eu zic să nu crezi în superstiţii şi te asigur că o simplă pisică neagră nu îţi poate aduce ghinion. Baftă şi numai bine!

| ioanadanny a răspuns:

E doar un mitlaughing

| zoom2012 explică:

Laurra hai sa zicem ca nu e adevarat dar e ghinion cand iti taie calea ( trece prin fata ta ) sau cand intorci capu sa te uiti si o vezi la 7 m de tine?

| LauraaBlack a răspuns (pentru zoom2012):

După părerea mea, sincer nu cred că o să ai ghinion. happy! Nu îţi face griji dintr.o prostie. Există şi probleme mai grave de atât happy.