| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPUbatting eyelashes...Stiu ca pare stupid dar imi este frica de dentistlaughing. maine sau poimaine ma duc, nu este nimic grav doar o plomba dar asa imi este mi-e frica. Cum pot scapa de fricabatting eyelashes?

Răspuns Câştigător
| Zapacithaaa a răspuns:

laughingDu-te acolo te asezi pe scaun. zici buna ziua tragi aer in pieptlaughingSi ii spui:Vreu si eu o lucrare in guralaughing

3 răspunsuri:
| IzZabela119 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema...crying si mie imi este frica laughing Bafta.sa imi zici dac te-o durut :*:*

| ElyK20 a răspuns:

Prima vizita? Depinde de doctor.Prima oara m-am dus la una isi baga mainile in gurile la mai multi deodata si practic te tororiza.A doua oara am fost la alt doctor si am vrut sa mai fie si a treia oaralaughinglaughing. De frica nu cred ca poti scapa.Nu trebuie` s-o lasi sa te domine.

| AlleshiaBy a răspuns:

Foarte usor. Gandeste-te sau incurajeazate zicandu-ti ca o sa-ti puna anestezie, nu o sa te doara, a doua zi vrei si fericit.si iti aduce multe avantaje sa faci acum decat mai incolo si sa-ti rezolvi problemeletongueBafta!