| Iamr3d a întrebat:

Hei TPU
Sunt băiat am 14 ani si am coșuri pe spate si față, ce as putea face sa dispară

4 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Mergi la dermatolog. Ei sunt cei mai in masura sa te ajute.
In acelasi timp Fa exercitii fizice ca ajuta la dezvoltarea corpului. Ai pielea grasa plus la varsta aceasta baietii se lupta cu problema acneelor.

| Andreeush a răspuns:

E normal să ai coșuri fiind în perioada pubertății, dacă sunt în exces mergi la un dermatolog.

| lilith16 a răspuns:

Am si eu problemele astea, du-te la dermatolog

| aDEeLAa a răspuns:

Sa mergi la dermatolog. Chiar daca scapi de cele de pe fata cu crema, cele de pe spate or sa ramana. De aceea, e indicat sa mergi la derma.