| Gimmie1ツツ a întrebat:

Sunt baiat in a-5a!

Cum sa ma imbrac la banchet ca sa ii fac invidiosi pe toti baietii de la mine din clasa si sa atrag fetele?

Vreau raspunsuri urgent!

5 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

Trening si pantofi de lac cu toc daca nu sare asta in ochi atunci nu mai stiu ce.

| positivity a răspuns:

Dragul meu, tu ai 11 ani și vrei să fii un șmecher de-ăla idiot? Care-i faza, că nu pricep?! Ce e așa „cool" să fii un fraier care încearcă să fie cel mai cel?
Ți se pare mișto?
Oricum, în legătură cu întrebarea ta.
Te îmbraci elegant, și atât. Iar dacă te comporți frumos, fii sigur că toate fetele se vor uita la tine!

| mimiwewem a răspuns:

La costum.

| prizeFTW a răspuns:

Nu fi cocalar de la 12 ani. Eşti a 5-a, vezi-ţi de copilărie... Dacă acum vrei să impresionezi în a 10-a ce faci, violezi profesoarele în clasă? Şi am mai ziso, şi o spun iar : Dacă-ţi vine bine, e la modă!

| GigiManivela a răspuns:

Ti-am mai raspuns odata la aceeasi intrebare. Ia-ti o camasa cu o culoare mai saritoare in ochi, dar nu foarte tipatoare, ca sa fii in centrul banchetului, ia-ti niste pantaloni mai deschisi la culoare si niste pantofi care sa se asorteze.