| xGlontz a întrebat:

Hei TPU sunt clasa a-8-a si mai e putin pana la exam.Stie careva cum o sa fie anul asta,adica anul trecut copii fara meditati si slabi au intrat in licee foarte bune, s-a intrat super bine.Sunt din Slatina, stiti cumva cum o sa fie anul acesta? Uni spun ca o sa fie greu findca s-a dat usor anul trecut....Va rog sa imi raspundeti, MERSI.DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Razzv a răspuns:

E o intrebare la care nimeni nu-ti poate raspunde, nu s-a stabilit nici un subiect, nici nu a inceput semestrul II. P.s Daca celor "slabi si fara meditatii" le-a mers mintea, mai mult ca celor FULL-BUYER la meditatii :-) au intrat. si mediile de intrare in majoritatea liceelor au crescut cu 0, 5-1 Punct(e)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul trecut s-a intrat aşa de uşor la licee bune deoarece subiectele au fost extrem de uşoare, ceea ce cred că se va repeta şi anul ăsta, că ştiu şi ăştia de la Minister ce fel de generaţii vin.