| moni_9070 a întrebat:

Hei TPU:* sunt intr-o mare dilema. sunt cu iubitul meu impreuna de 2 luni si ne intelegem destul de bine imi spune ca ma iubeste se poarta foarte frumos. ideea este ca am parola lui la mess si mam mai uitat pe la conversatii si daca vorbeste cu cineva despre mine incearca sa imi faca o imagine proasta de ex unui prieten i-a zis ca eu nu ma voi mai culca cu el daca nu da ignor la toate fetele din listathinking si multe alte chestii, nu pot sa ii zic ca m-am uitat la conversatii dar nu stiu ce sa fac, eu il iubesc foarte mult si nu vreau sa ma despart de el dar nici asa nu vreau sa stau sa ma minta. ajutati-ma:*

Răspuns Câştigător
| riryy a răspuns:

WooW!? :O Nasoala situatie... Pai cred ca ar trebui sa discuti cu el in fata... Dar nu ii spune ca te-ai uitat la conversatii. Pur si simplu intreaba-l care e parerea lui despre tine. Fundita?

2 răspunsuri:
| Lorika a răspuns:

Incearca sa ii spui ca ai vorbit cu cineva si ti-a spus ca de chestiile de mai sus, vorbeste cu el.P.S:Sa stii ca nu este frumos sa intri id-ul lui. Relatia voastra nu este bazata pe incredere. Va mintiti. Sper ca te-am ajutat.big grin

| freakazoid a răspuns:

Pai, i-ai zis asta "nu ma voi mai culca cu el daca nu da ignor la toate fetele din lista"?
Oricum nu e frumos sa intri pe e-mail-ul lui. Tu nu vrei ca el sa te minta, dar si tu ii ascunzi faptul ca intri pe ID-ul lui si ii verifici conversatiile.