| LaviniauTzA a întrebat:

Hei TPU sunt noua aici si am o problema care vreau sa o impartasesc cu voi... M-am indragostit de un baiat si el nu stie asta, as vrea sa ii spun dar nu stiu cum? Poate ati putea sa ma ajutati cu niste raspunsurihappyDau funda si like:*

Răspuns Câştigător
| WTFuck a răspuns:

Uite eu zic sa deveniti maiintai prieteni forte buni ca daca nu va intelegeti sau sunteti indiferenti unul fata de altul degeaba.Deci deveniti mai intai buni prieteni arata-i ca simti ceva pentru el si se poate sa se creeze o simpatie intre voi doi si sa ajungeti sa fiti impreuna deci fii mai deschisa cu el vb cu el la telefon foloseste pretextul ca nu stii un exercitiu si sa te ajute el si vorbiti si pe mess si asa o sa fie bine... sper ca am ajutat :*

5 răspunsuri:
| DruggedCandy a răspuns:

Lavi zi-mi amu de cine ii vba in intrebare ii candva cunoscut scuze pentru rasp banal da mnoh...zi-mi pe mess raspunsu':*

| LaviniauTzA explică (pentru DruggedCandy):

Ii vorba de baiatu ala pe care ti-l-am aratat pe fcb:X:X:X

| DruggedCandy a răspuns (pentru LaviniauTzA):

Okhee hee ai gusturi bunewinkinglaughing

| rareshel a răspuns:

Pai parerea mea e ca ai putea sa vorbesti cu el intr-um loc mai pustiu! eu cred ca ar merge!

| larisa97lari a răspuns:

E greu sa'i zici asta in fata dar trebuie sa-ti faci curaj...ca daca stai mai rau estraight face. Incepetzi sa vb si sa aduci in discutie ca te'ai indragostitde el si ti'a fost greu sa'i zici asta mai demult si sa'l intrebi daca el simte cv pentru tinehappy>:d