| AnaDiana289034 a întrebat:

Știu ca e cam devreme sa ma gândesc la asta, dar din lipsa de activități îmi mai pun astfel de întrebări. Știe cumva cineva un site unde pot găsi rechizite (caiete, pixuri etc.) ieftine pe când începe școala?(știu ca e posibil sa facem tot online dar noua ne cere sa scriem in caiete pentru ca am bacul). Sunt o persoana care se hotărăște foarte greu și poate dacă ma uit de acum, pana in septembrie ma decid eu laughing)). Pls no hate. Mulțumesc anticipat! Dau funda happy

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! In hipermarketuri (auchan, carrefour, cora) gasesti cele mai bune preturi la rechizite si se gasesc tot timpul anului.

| Anonima163333 a răspuns:

Magazin.birotica.ro
ideea e ca vin cam greu, dar e tot ce vrei.Pana la toamna mai e vreme.