| Lucas69 a întrebat:

Top 10 lucruri pe care le poti face in tabăra?
Lucruri super funny!

1 răspuns:
| BeHappy26 a răspuns:

In orice tabara trebuie sa fie mai multe persoane cu care sa te intelegi deci...
1. Fa-i cu pasta de dinti, cu pix sau cu altceva pe fata fara sa simta.
In orice tabara trebuie sa existe jocuri pe care le puteti juca in grup...
2. Puteti juca remi, sah, tomanap sau alte jocuri care va plac.
3. Se pot plimba si se pot face expeditii in grup.
4. Seara se face foc de tabara si atunci apar activitati speciale precum cantatul, dansatul.
5. In tabara se mai pot organiza concursuri... de fuga, de biciclete etc
6. La focul de tabara se pot spune povesti de groaza, bancuri etc.
7. In tabara se pot face desene care sa se premieze.
8. In tabara puteti face farse.
9. In timpul taberei se poate filma toate activitatile care se fac si poze, care sa ramana amintiri.
10. Se poate face mancare impreuna.