| AnonimaDoarTaci a întrebat:

Un amic de al meu mi-a marturisit la betie ca ma iubeste si nu stiu daca sa-l cred sau nu. Se spune ca oamenii la betie spun adevarul dar acum nu stiu... Voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

Pai daca ti-a zis ca te iubeste cand era beat inseamna ca(virgula)cand era treaz ii era rusine sa-ti zica

| sayWhaaat a răspuns:

La betie oamenii spun doar adevarul, corect. Eu sincer cred ca te place dar ii este rusine sa o recunoasca cand e treaz.
Acum el timid fiind, sunt sigur ca se simte mult mai bine ca ti-a spus, cand se va trezi dimineata, si va astepta un raspuns de la tine...

| catablondu a răspuns:

Buna, poate ca e adevarat, sau poate nu. Cert este faptul ca nu trebuie sa te grabesti. Daca te iubeste intr-adevar, ti-o va spune si fara sa-si faca curaj cu cateva pahare in plus, sau iti va arata intr-un fel ceea ce simte.

| Byana a răspuns:

De ce nu il intrebi, atunci cand este treaz, daca ceea ce a spus atunci e adevarat. Doar de la el poti afla asta.

| Mihaelazet8 a răspuns:

Eu sincer, l-as crede. oamenii beti sunt mult mai sinceri.

| RainbowColor a răspuns:

Pai intr-o zi cand iesi cu el pe afar intreaba-l asa : Ce faci ma, ma mai iubesti? smug. Probabil o sa-ti raspunda la caterinca, dar tu arata-i ca esti serios.