| marinutzataize42453 a întrebat:

un raspuns urgent! azi va rog, cat mai repede!
cea mai buna prietena a mea implineste 10 ani si nu stiu ce sa ii cumpar!
bugetul este de 100-200 de lei.si ea nu e genu de fata cruia ii place roz si alte chestii de fetite! Culoarea ei preferata este negru si alte culori mai inchise(exclusiv maro)va rog sa ma ajutati! ofer funda! Mersi anticipat!
Ziua ei este azi la ora 4 si se tine intr-un Mall!

Răspuns Câştigător
| ILoveVampires a răspuns:

Uite o lista din care poti alege :
-O bluza
- o carte buna
- un colier cu cercei
- o esarfa
- bratari
-o perna in forma de inima
- o rama pentru fotografii
- o jucarie frumoasa de plus
- o poseta frumoasa pentru cand iese in oras

3 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Cumpara-i si tu ceva semnificativ, sau nu stiu. Cumpara-i si tu o bluzitza ceva Nu stiu, un inelus din argint happy De ce trebuie sa dai neaparat 100-200 de lei? Totusi are 10 ani.

| marinutzataize42453 explică:

Multumesc!
am gasit ceva la un magazin:un lantisor si o bratara de argint,o carte, o felicitare si o ciocolata pe care scrie,, I LOVE MARIA"(pentru ca o cheama Maria) si i-a placut foarte mult! pa pa!

| marinutzataize42453 explică:

Pai...trebuie sa dau 100-200 de lei pentru. ca imi este cea mai buna prietena si ea mereu imi ia cadouri scumpe!