| SandraMikyZu a întrebat:

Hei TPU URGENT.AM NEVOIE DE O MELODIE..in romana ce sa o cant maine de ziua copilului..sa fie ceva vesel.dar nu de gradinita.Am 14 ani va rog mult..sa aiba si negativ pe youtube

Răspuns Câştigător
| larisa213 a răspuns:

Pai eu stiu unde o sa o canti? de 1 iunie 14 ani incearca...girlfiend spune doar o mica prostioara sau tell me something i don't know

| SandraMikyZu explică (pentru larisa213):

Pai era la mall sau in parcul copiilor..si na ar fi trebuit sa cant..Jet lag de la simple plan, dar aia am pregatit-o mai mult dimineata..si am decis sa cant love you like a love song..insa nu mi-a mers cd-ullaughing

1 răspuns: