| DeeaLove4 a întrebat:

Hei TPU:*

Va rog ajutati.ma nu stiu ce sa mai fac, pur si simplu imi urasc mamastraight faceTot timpul ma desconsidera si ma streseaza.Nu este zi in care sa nu plang sau sa ma consum din cauza ei.NU O MAI SUPORT.Si acum plang, ma injura imi vb. urat urla la mine.Imi reproseaza orice.Ce pot sa fac sa nu o mai bag in seama.Incerc dar nu pot e insuportabilastraight face

Răspuns Câştigător
| elenapacos99 a răspuns:

Gandeste calm.si mama e cateodata ceva de genu.incearca sa o ignori.eu cand ma cearta fredonez o melodie in gand.si eu mai plangeam inainte dar am inteles ca n-are rost pentru ca nu o induioseaza.ti-am zis, cand te enerveaza fredoneaza o melodie in gand si incearca pe cat posibil sa nu te consumi ca n-are nici un rost. funda?

1 răspuns:
| MrT30 a răspuns:

Cati ani ai? De ce se poarta asa cu tine? Si tata-l tau nu spune nimic?