| bianca_9483 a întrebat:

Hei TPUhappy va rog frumos imi puteti da exemple de jocuri amuzante pentru PC in afara de Neighbours from hell...multumesc anticipat! Ofer funda, pentru cele mai amuzante, mai frumoase si mai distractive jocuri!

3 răspunsuri:
| ursuletumagic a răspuns:

Funda?

| bianca_9483 explică:

Adastar, mersi pentru raspuns, dar nu asta ti-am cerut eu! Nu am vrut jocuri online, am vrut jocuri pentru PC(pc inseamna calculator) adica jocuri mari, nu d-astea mici!happy scuze nu pot sa-ti dau funda!