| Doareu2804 a întrebat:

Vin cu o intrebare cam asa, cer mai mult pareri ce as putea face pentru a da roade. Se organizeaza o petrecere cu cei de la mine din scoala, doar cei de varsta mea, mai sunt si cativa mai mari dar ii cunosc. Am mai avut o petrecere cu colegii de clasa, ai mei m-au lasat dar acum nu vor sa ma mai lase din cauza ca nu e doar cu cei din clasa. Nu inteleg de ce, adevarat ca cu mine suntem cam 6 persoane din clasa mea dar totul e in regula. Cum as putea sa-i conving? P.S. am 16 ani

2 răspunsuri:
| SuneteDeChitara a răspuns:

Le spui ca e mega important pentru tine.
Daca nu te lasa, mergi fara acordul lor si asta e.

| Doareu2804 explică (pentru SuneteDeChitara):

Aici apare problema, nu se tine in orasul unde locuiesc ca daca ar fi asa ar fi super ok, e in afara orasului la o cabana si e mai greu de ajuns