| MaimutikFrumusik a întrebat:

Vine Valentine's Day si nu stiu ce sa ii iau prietenului meu... suntem de aproape 5 luni împreună. Nu prea e adeptul pernelor in forma de inima, ramelor cu poze in forma de inima. Ce sa fac? Sfaturi, va rog. Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Withoutnamenoname a răspuns:

Daca face vreun sport ii Poti lua ceva legat de asta, o carte daca citeste, casti pentru PC, jocuri pentru console daca are, daca are vreun idol poate faci rost de semnatura lui pe ceva, lantisoare pentru cuplu sau bratari. Bluze la fel. ( nu ma refer la cele albe sau negre cu banalul "king" si "quin" sau alte d astea. Gen se poarta stilul army. Poti lua pentru amandoi tricou sau camasa army. Sau sa va luati amandoi o bluza de aceeasi culoare.) parfum, bilete la meci pentru amandoi. Husa de telefon Sau pur si simplu ii Poti lua un articol vestimentar.

1 răspuns:
| trandafirulnegrudininimata a răspuns:

O sticla de sampanie, o cutie de ceva dulce, etc.