| CoCaCoLa a întrebat:

Hei TPU
voua ce trupe de rock va plac?

5 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Mie imi place foarte foarte mult rockul alternativ, asa ca favoritele sunt: My chemical romance, Panic at the disco, 30 seconds to mars, All time low
Imi plac insa foarte mult si marii clasici ai rockului: Bon Jovi, Queen, AC/DC, The Beatles, Nirvana, Metallica

| 985436982 a răspuns:

Cel mai mult Escape The Fate. Apoi. Buckcherry, Nirvana, Manson, White Lies, Korn, Lostprophets, Metallica, Bon Jovi, The Used, Iron Maiden, Ozzy Osbourne, Papa Roach, AC/DC, Rammstein, bla bla.

| HelterSkelter a răspuns:

The Doors,Rolling Stones,The Beatles,Led Zeppelin,My Chemical Romance,Iron Maiden,Sex Pistols, The Stooges, Rammstein

| EuNuTu a răspuns:

BUG Mafia, Parazitii si Eminem.

| kamykaze_7600 a răspuns:

Rob Zombie ...imi place mie tongue