| Teo_8202 a întrebat:

Hei TPU vrea sa va cer si eu un sfat.Deci imi place de un baiat de 18 ani, iar eu am numai 13 ani. Vorbim des pe mess, el cand ma vede ma saluta si ieri cand era in parc cu el si alti prieteni se tot uita la mine.Credeti ca ma place sau ma priveste doar ca o amica? Dau FoonDita+Vot.

Răspuns Câştigător
| Diana_8956 a răspuns:

Frate...nu e nimic cu varsta dmne dk te plc te plc si asa mai ales dk esti mai matura emotional eu am 13 ani iar ex-ul meu are 19 si cand l-am intrebare cel atrage lamn a zis ca sunt mai matura decat multe fete etc ideea e ca nu conteza varsta biologica ci dezvoltarea emotionala dk chyar il plc roaga un prt comun de incrd sa afle dk si el te place si dk raspuns e aff cerei numarul de tel sau mai stiu te descurci de aici

3 răspunsuri:
| minhoshinee a răspuns:

Daca arati mai mare de 13 ani cred ca ar putea sa te placa daca te apropii mai mult de el.

| Nymphetamine a răspuns:

Am mai vazut o intrebare de genu' straight facecred ca tot tu erai.oh go on
Oricum. repet: Ramai la baietii de varsta ta, oricum.si daca se zicem ca "te-ar place", ar faceo sa-si bata joc de tine.Sa fim seriosi.ce poate vedea la una de 13 anisori.straight face?

| emokyda98 a răspuns:

Pai eu am 13 si sunt cu un baiat de 18 ani...documenteazate daca e cu cineva iar apoi da-i de inteles ca il placi...shy poate cine stie:*vei fi cu el eu asa am facut si a mers:X