| 12121212121212121212121 a întrebat:

vreau cele mai bune pareri ale voastre...
Am inceput sa vorbesc cu un baiat pe facebook, si dupa vreo 2 saptamani ne-am intalnit. La intalnire ce pot spune,mi-a placut, adica am stat putin de vorba apoi m-a sarutat,imi placea la nebunie pentru ca imi place de el desigur. bun problema nu este la mine,ci la el. Cand am ajuns acasa,seara dupa ce am mai vorbit si am vazut dintr-o data ca nu mai e cu mera, gen il alintam,el nu,s.a. Bun, l-am intrebat cum i s-a parut si mi-a zis: " E mai greu sa iti spun,te plac dar tin la altcineva sper sa o uit cat mai repede" si am inceput sa plang,m-a sunat,m-a incurajat,si-a cerut iertare, si a zis ca nu trebuie sa zica dar nu putea sa imi ascunda chestia asta, deoarece este foarte sincer el de fel. Si apoi a inceput sa isi ceara iertare ca el vrea sa continuam si astea. Voi ce ziceti? ce credeti de fapt?

3 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Ca habar n-are pe ce lume e.

| mysterious1 a răspuns:

Nu cred ca are rost sa iti pierzi timpul cu el. El inca mai tine la fata aia si a inceput chestia aia sperand ca o va uita, dar se pare ca nu poate. Mai dai timp sa se limpezeasca si vezi pe urma cum stau lucrurile. big grin

| 12121212121212121212121 explică:

Oricum era cu fata aceea de 3 lunihappy si a vrut decat sa ma vada, daca aratam mai bine ca ea o lasa pe ea pentru mine, dar in finehappy!