| Panda13 a întrebat:

vreau niste statusuri..care sa le pun pe facebook..si sa fie cu dedicatie.dar nu vreau sa fie rautacioase t ca vreau sa pun si sa zic de exemplu: Impreuna cu cei mai buni prieteni..si numele verisoarei mele..prietenilor..vati prins? adica sa fie cu dedicatie statusurile..vai nu stiu cum sa expliclaughing, sper ca mati inteles ai explic odata, cred ca ati ametit

Deci vreau niste statusuri pentru facebook si sa fie cu dedicatie..pt cei mai buni prietenibig grin

3 răspunsuri:
| dianaaaaax a răspuns:

Http://www.lipiciosii.ro/? do=Info&cat=statusuri&q=prieten
Pa-pa! :*

| Panda13 explică:

Aaa.P.S: fara site`uri