| anonim_4396 a întrebat:

vreau raspuns rapid primul si cel mai bun raspuns o sa primeasca fundiztza!
Cine poate sa-mi spuna ce s-a intamplat in pariu cu viata saptamana trecuta

Răspuns Câştigător
| Lamaitzza a răspuns:

Buna! Saptamana trecuta a fost petrecere de ziua ioanei si a lui andrei si au facut petrecere.La petrecere Anca i-a furat un sarut lui Cristi iau Sara a venit si i-a dat lui andrei cadou un test de sarcina si a anuntat pe toata lumea ca e insarcinata, Ioana s-a suparat, Andrei e distrus si el si Camataru s-a aratat la ziua lor si le-a bagat mel.aia a lor pe MTv. Dupa petrecere, a 2 a zi Ioana merge la cumparaturi cu Anca si Mara, iau masa in familie iar Ioana ii zice cateva vorbe tatalui ei real.In final la scoala Vlad o imbratiseaza pe Ioana si ii vede Andrei, continuarea maine la 20:30.Mai are reluari sambata la 10:30 Succes!