| Anonnnnn a întrebat:

vreau sa citesc; olaughing
am auzit pe undeva cartea asta[adica numele ei] :Jhon Soul - Umbra
imi puteti da niste informatii despre ea? cu ce e? si din astea.
fundoi mare maree:X

1 răspuns:
| iNeedToScream a răspuns:

Am citit mai multe carti de John Soul (inclusiv si Umbra) si pot sa spun ca e unul dintre autorii mei preferati. Ti-l recomand cu caldura daca esti fan/a a genului horror happy. Am citit cartea demult de tot si nu mai tin minte exact actiunea (14 carti de acelasi autor creeaza confuzie laughing ) dar pot sa iti spun ca NICIUNA dar NICIUNA dintre cartile lui Saul nu m-au dezamagit happy Hope I helped