| BloppGirl a întrebat:

Vreau sa imi dati niste idei nebunesti...si cand zic nebunesti.fff nebunesti ca sa radem

Răspuns Câştigător
| LaviniaFrone a răspuns:

Nu prea inteleg ce vrei sa zici prin idei nebunesti dar daca vrei sa razi iti pot spune ce sa faci
Du-te si ia-ti telefonul, scrie un nr la nimereala si trimite-i un mesaj gen: I-ai spus despre relatia noastra? apoi asteapta si vezi ce vei primi inapoi,. sper ca te-am ajutat!

| BloppGirl explică (pentru LaviniaFrone):

Da,mersi! Ma refeream la mine si gasca mea de prieteni.Nu stiu ce Dumnezeu am facut de n-am scris cum trebuia.

2 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Daca pun aici ce-mi trece prin minte ma baneaza astia. Sigur gasesti si singura ceva de facut, daca ai si cu cine.