| DeeDeeInnocentLove a întrebat:

Vreau sa ma ajutati.deci e un baiat.Alin.Eu l`am respins de mai multe ori, dar acum chiar il plac.Am iesit afara cu el si m`a sarutat, am stat in brate si blah blahchatterboxfaza e ca at cand e pe mess nu prea ma baga in seama sau pe fb. dar afar` sta numai dupa mine adica ma tine in brate si etc. ce sa cred?(el raspunde numai daca e ceva imp. gen un subiect care`i place)

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Unii oameni prefera sa nu fie deranjati la tv. Altii cand citesc, eu cand ascult muzica, el nu suporta sa fie deranjat la pc.
Asta nu inseamna ca nu te place daca va tineti in brate, va sarutati etc.
Cateodata voi femeile ne acuzati pe noi ca nu va acordam sufiecienta atentie si cand va acordam prea multa, va plangeti, suntem barbati, muschi pe dinafara si niste animale pe dinauntru, nu poti obliga o pisica sa stea cu tine cu forta ca daca ai intors capu fuge, asa e si cu barbatulwinking
Deci, daca vezi ca nu-ti rasp pe mess, lasa-l in pace, bucurate ca te baga in seama cand sunteti pe strada, etcwinking
Si nu uita ce am zis mai sus, afara muschi, inauntru, animalewinking
Succes!

3 răspunsuri:
| Naftalinaaa a răspuns:

Pai atata timp cat afara e numai dupa tine, ce conteaza cum e pe mess? big grin Te place. asta e evident, daca nu te-ar fi placut te-ar fi evitat.

| scumpica002 a răspuns:

De ce ne intrebi pe noi poate ca noi iti dam sfaturi dar daca sunt gresite intreaba-l pe el fiindca sunt persoane care iti zic ca te inseala altele ca nu stie cum sa se desparta de tine
in fine nu te increde in sfaturile noastre daca o singura persoana poate sa iti raspunda si de alin vorbesc

| Dubble a răspuns:

Pai da, daca nu te baga in seama nu inseamna ca nu te place, stii...baietilor le plac si fetele si jocurile laughing si atunci cand vor sa se joace...nu prea vor sa fie deranjati,sa amestece fetele cu jocurile.
Nici noua nu ne-ar placea sa ne deranjeze cineva cand ne machiem,ne aranjam. Dar daca tu simti ca te place,inseamna ca asa e, totusi fi precauta, nu punea multe sentimente deodata.