| AlexaAle1 a întrebat:

Hei TPU :*, vreau sa ma ingras, dar nu prea stiu cum. am 15 ani, 1.70, si 42 kg oh go on... vreau sa ajung macar pana la 50 kg happy si nu intr-un timp foarte lung :*

Dau funda >:!

2 răspunsuri:
| Tequila007 a răspuns:

Shaorma si mac!laughing sau mancare bogata in calorii si carbohidratibig grin

| greyhound a răspuns:

Mananca carbohidrati, dar nu saorma, ci paine, paste fainoase, cereale, cartofi, orez. De asemenea fructe, legume si alte alimente bogate in vitamine. Iti vor ajuta corpul sa asimileze nutrientii.
Mananca dimineata in caz ca obisnuiesti sa sari peste micul dejun.
Tine cont ca ai doar 15 ani si abia de acum inainte te vei dezvolta deci faptul ca ai fost slaba nu e o problema mare.