| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar o placa de par.
Ce placa mi-ati recomanda? Ceva sa nu fie foarte scump, daca se poate sub 180 lei. Mentionez ca as vrea sa-mi intind parul cam o data la 2 saptamani.
Multumes.

4 răspunsuri:
| Geooorgianaaa a răspuns:

Pai cea mai buna placa de par este cea cu grade. O sa gasesti si ieftina, dar de obicei ce este ieftin este prost, si ce este scump este bun.Eu iti reconad placa de par cu grade.

| elenaai a răspuns:

Eu ti-as recomanda placa de la Remington, mai ieftina cred ca este variant slim, adica putin mai mica. Este foarte buna, iti recomand pentru ca si eu folosesc acelasi tip si am si parul cret! Iti recoamand sa te dai si cu ceva pe par inainte de a te indrepta, pentru a nu ti-l deteriora in timp. Sper ca te-am ajutat!

| Mariuuuk a răspuns:

Pai ia-ti una ceramica, de la Remington. http://www.emag.ro/......EMMSDBBBM/

| Maria2466 a răspuns:

Placa de par de la Remington