| Fluffy69 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva putin mai ciudat si va rog nu radeti! Ce pot face sa nu mai fiu cracanata? Ma simt ciudat, deoarece sunt fata. Si cred ca stiti ce cred baietii despre fetele cracanate crying. Help me! :*

7 răspunsuri:
| Crash94 a răspuns:

Încearcă să faci exerciţii. Uită-te pe youtube şi fă singură acasă.

| AnonimulxD112 a răspuns:

Nu poti face nimic.

| UngratefulPC a răspuns:

Ai putea sa incerca ceva sport pentru corectarea " problemei " insa ideea e ca asa este fizionomia corpului tau, nu cred ca te v-a ajuta prea mult, dar poti incerca! Done ^^

| minonAA a răspuns:

Nu cred ca poti face nimic in privinta asta. Oricum, nu conteaza asta. Bucura-te de viata!

| IussTinna a răspuns:

Ingrasa-te si astupi cracanatura e singura modalitate draga :* si eu am dar imi place, imi da o forma draguta corpuluiwinking sau chinuie-te si mergi in public cu picioarele mai apropite si ia-ti haine care sa te avantajeze, sa nu se vada happy

| Fluffy69 explică (pentru IussTinna):

Dar nu vreau sa ma ingras, imi place cum arat, vreau doat sa nu mai fiu cracanata.

| IussTinna a răspuns (pentru Fluffy69):

Incearca atunci sa iti iei pantaloni cu turul lasat si mai largi, fustitewinking rochite, ceva ce sa ascunda acest lucru :*