| bebe20 a întrebat:

Hei TPU vreau si eu niste versuri ( dragoste sau pentru el )

Răspuns Câştigător
| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Exprimă-te tu.
De ce să furi creatia lu' x si y? laughing fii creativă.
Dar nici să nu incepi cu din alea cu,, te iubesc viata mea așa de mult fară tine nu pot să respir'' că daca-i genu' meu de personalitate iti dă in cap cu ele laughing
fă ceva dragut dar să nu fie exagerat sigur o să aprecieze.
Si versuri? vrei să-i faci o melodie? laughing

Toate cele bune laughing

fundă? :3

| bebe20 explică (pentru Denisa_Alexandra_2001):

Hmm... nu, nu am facut asta, pentru ca probabil se enerva... si mna si da da-mi daca vrei

5 răspunsuri:
| AdrianVoicu a răspuns:

Baietilor nu le plac versuri de dragoste, e penibil.

| bebe20 explică (pentru AdrianVoicu):

M'stii nu vreau sa am cert cu tine... stiu si eu ca nu le plac dar na. vreau eu asa.

| GoodLuck15 a răspuns:

Eu ascult Parazitii in mare parte.Am talentul necesar pentru a compune cateva versuri de dragoste asa ca sa nu creada ca sunt ale vreunui rapper:
Tu esti tot ce mi-am dorit
Nu pot sa imi imaginez cum as fi trait daca nu te-as fi intalnit.
Esti parte din mine si sti bine ca te iubesc
Nu imi trebuie averi sau lucruri scumpe, tu esti tot ce imi doresc!

| bebe20 explică (pentru GoodLuck15):

Wee bine man...