| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu o parere. Ce ziceti de placa Remington 3500? E buna de ceva? Eu in special as dori o placa care sa-mi tina parul drept vreo 2-3 zile pana fac iar baie, nu sa-l indrept in fiecare zi. Ce-mi recomandati? Funda >big grin

2 răspunsuri:
| nicosweet a răspuns:

Am si eu exact asa cum zc tu..si crede-ma e foarte buna! mie imi tine parul drept 2-3 zile, insa nu chiar asa drept drept, se intoarce putin la varfuri.dar acum depinde si de par..al meu este foarte ondulat si poate d-aia se intorce!

| JustMe88 a răspuns:

In general placile de indreptat parul de la Remington sunt foarte bune! Eu personal folosesc Remington S9500 real pearl si sunt foooarte multumita de ea! Iti recomand Remington cu mare incredere!