| fitness a întrebat:

Vreau si eu statusuri de distractie, nebunie, chestii de genu.stiti voi md

7 răspunsuri:
| Danutdanut100 a răspuns:

Pai uite iti dau eu :
1. Psihologul mi-a spus ca sunt nebuna, vocile din cap insa imi spun ca nu este adevarat.
2.Ai Bani!?… Hai la bere … N-ai bani!? … Du-te vere!
O gãinã avea 2 picioare in special stângul...
3.Cine rade la urma inseamna ca nu a inteles glumahappy
4.Consumul execesiv de fasole dauneaza grav sanatatii …. altora!
5.Se tin fetele de mine parca`si fi actor din filme!
6.Bate si ti se va deschide… proces penal!
7. Dragi colegi nu pot veni la scoala in weekend si in zilele care se termina cu graba
8.Eu iubesc femeile… Dintr-o femeie am iesit si ma intorc in mai multe happy!
Daca iti iubesti meseria inseamna ca nu ai muncit niciodata!
Toata lumea are nevoie sa creada in ceva. Eu cred ca voi mai bea o bere!
Noaptea am cosmaruri pentru ca dorm cu tine in pat!
Du-te lent si vino tare pentru mine n-ai valoare!
Ofer cucu salbatic de preerie. oferta limitata
Pierdut tractor
Caut tanar sa intoarca partiturile unei pianiste
Poimaine se implinesc 2 zile de cand nu ma fumez
Ma tot uit la prezentari de moda dar niciodata nu vad pe strada asa ceva…
Mi-am luat oglinda sa imi vad avatar.
Cant la harpa
Nicaieri nu-i ca acasa dar mai bine-i la HOTEL.
Mersul la biserica nu te face credincios, asa cum statul intr-un garaj nu te face masina…
Fac baitza cu ratustele.
Plecat sa fac planuritongue
Sufar de sindromul ladp/nft" (nu cred ca ati vrea sa stiti ce inseamna, eu am aflat si m-a pufnit rasul)
E tare si cand unul apare ONLINE dar isi seteaza la status mesajul "invisible to everyone"!
Invisible. only stupid people can see me
There are two rules for success in life: 1. don’t tell people everything you know
Sunt cam ametit…bautura da-o dracu
Te superi daca te plagiez? sau trebuie sa cer dreptul de autor
Maine va invit pe toti la restaurantul Trei iepurasi! si lumea intreba : da unde e si asta happy? )))
Nu`mi da`ti sfaturi stiu sa gresesc si singura

| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul…
Prea multi prosti pentru o tara asa de mica…
Exista doua cuvin...
VEZI MAI MULTE PE http://pedanny.blogspot.ro/

| dέlﻵcﻵoUs a răspuns:

Trnadafirul se usuca. Dar amintirile apun
Is nebuna? Bravo mie. Nu oblig, Nu sacai, Nu bazai pe nimeni sa ma acepte
Eo is fata nu-s baiat. Dar ma port parcas-barbat
Daca nu ma placi asa ia mai pupami p******a
Scuze de cum ma exprim dar nu pot sa tin in mine un chin!

| anonim1_5325 a răspuns:

Mam educat singura intr-o lume dura
si am vocabularul necesar sa va.*** in gura

Esentsele tari se tsiin in sticlutsele mici! love struck

. Fiecare poveste are un sfarsit. Dar. In viata. Fiecare sfarsit are un nou inceputlove struck.

Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine!

"• Inca am suflet de copil • Care refuza sa creasca • Mi`e egal cu tot ce spune lumea asta proasta"

Fetele ofera si iarta.da` baietii primesc si uita.

Ai fost cu mine cand am zambit, ai fost cu mine cand am suferit M-ai luat de mana, cand am ratacit Ai fost cu mine M-ai iubit.

| anonim1_5325 a răspuns:

""Privirea mea nu sparge gheata, dar pe tine te face bucati. :

"Ce unii au si Nu apreciaza. altii isi doresc. si doar Viseaza!

"Baietii fara fete, nu pot rabda! Arati bine, esti desteapta, il faci! Dar daca pui botu` la vrajeala lui, te dezbraci!"

"Te atrage [dar te si enerveaza] felul ei copilaros de a fi... Zici mereu ca nu te intereseaza persoana ei[dar stii prea bine ca nu-i asa]. Mereu vei avea o slabiciune pentru ea

Te vei uita la mine. si te intrebi ce e cu tine ai uitat ca mai avut si mai pierdut cred ca inima iti spune ca tu inca mai ti la mine [tonguetongue]"

[?]Dacaa`sunt subiect d Barfa`Tu cretinoo esti oo tarfa`[?

Sunt fitoasa :X! nu-ti convine? Za.i la Mata nu.mi zii mie!:p

Iubeste`o numi pasaa Pastreaz-o` de tot` iar pe minee ca`ndd ma privestii` sa te lingii pe bot` :p

sunt o blonda fitoasa si nu ma aseaman cu nicci o bruneta falsa >

Ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri.

" Sunt cuminte si te fac doar din cuvinte! "

Tu Esti Vagabontul Meu Ca Sarea Si Piperul Arunci Monotonia Asta ItzZi e Felul... VorbestiMurdar E In Zadar...Na`i! Na`i Ce Sa Schimbi!

Ðøмղϊsøara vrea đϊscretϊe e secretul ղøstru, nu vreм atentϊe...ղu supørt nїcї`o їnđїscretїe asta мїk`e o BESTIE!

Nu am sa te mint faci parte din viata mea stii bine pentru tine tot as da. love struck nimic raw nu se va intampla daca am un vagabond in pireajma mea love struck

Javrele sunt invidioase, curvele geloase, penalele jegoase v'adunatzi mereu ca sa ma barfitzi la greu, da va torn bezina'n gura sa luati foc Fu**va'n gura `

Elegant`. Fenteaza`le pe`obstacole`, si-arde`o incet`.Ca graba strica orice efect`

O sa incerce sa te jigneaska O sa ia droguri non`stop O sa vrea sa te insele Insa tu iarta`l de tot Orice s`ar intampla El pe tine te
iubeste Tu esti fetita lui si fara tine`nebuneste

♥ ♥ღsa taci cand vb eu nu-mi place s minti cand mint eu nu-mi place s imi sp PA...asta e replica mea" ღ•º°●ღ

muLTe barfe`. muLTe Tarfe` asa-i viata`. cand Te gandesTi La ele Te apuca greata` daca vrei iTzi dam noi subiecT de barfa`. hmm` viata`i cea mai scumpa Tarfa`

•`Daca vrei sa mai dai ochii cu mine, sa stai, retine :
Ramai cat vrei.dar nu incerca sa gandesti pentru mine[ ]`

"""sunt gata sa traiesc oO alta viata sunt gatha sa le arat tarfeloor_|_ o`alta fata
`nu`mai antUrajul taw te-a faqut sa fii om rau./

AgitatSia` inCepe`. eSthi gata de` parTy? Hai cu mine` sa`tSi arath ce te asSteaptha`

Sunt` tot ce vrei` si nu` poti` avEaa`! tot ce`ai avuT` si n`ai jTiuT pasTraa` `! [ semnEaza`: d0mnish0ara` care` te-a dat peSte` cap `!] ♥ ~

TE uItI la mN invidioasa pHe sub Breton Dar eO ThE vAd Mai pierduta ca Un ApEL Pe telefon

Nu ne plaC tarfele prOaste care se baGa in proBlemele nOastre!

Am FiTse? Ei Si Ce?
Imi PermiTh

• In Continuare Crezi K Totul Iti Apartine Poti Sa Ai Orice, Dar Nu ma Mai Poti Avea Pe Mn Nu Trebuie Sa Ma Cauti, Iti Spun Unde Sunt...In Discoteca Q Baietii, acolo Unde M`ai cunoscut

| Florea_Monica_1993 a răspuns:

Sunt o fata cu mult șic
M-am născut sa va ofticwinking :*