| Babbe a întrebat:

Hei TPU :-x, ce cadou i-as putea lua prietenului meu?!:-s, i-am luat : ceas, pulover, rama cu noi 2 thinking nu stiu ce sa ii mai iau, tin sa mentionez ca nu poarta lanturi/bratari :-s Fundaaaa love struckxx

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

Depinde in ce stadiu al relatiei sunteti.
poti sa-i iei un parfum.
o carte... kamasutra...hee hee
un set de barbierit cu aftershave...lama de ras...creme.si ce mai contine.trusa aia
poti sa-i iei ceva pentru calculator.
web, casti, microfon.
un cd original cu trupa lui preferata...
o minge daca joaca fotbal...sau rugby...
o camasa...
un card pentru telefon sau aparatul foto daca nu are.
pipa daca fumeaza.thinking
o sticla de whisky
pfff
nu mai stiu.
hee hee

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Poate un cadou format din două părţi: una mai consistentă (after shave, pormoneu de piele, cămaşă...) şi una simbolică gen http://www.crownfashion.ro/......hei-638878

| FFAP a răspuns:

Vezi un set cu gel de dus si parfumthinking De obicei dau bine.
Sau o esarfa, camasa, un plus simbolic (chiar daca e clasic). Hmh...sunt la magazinele de cadouri carticele micute, din carton, intitualte: celui mai bun iubit/sot/prieten/amant/frate/etc, cu 100 de citate despre tema respectiva. Si alea sunt ft. tari.
Good luck!