| AnaaMaria1995 a întrebat:

Hei TPU; x
Dati. mi si mei niste idei pentru About`Me pe hi5. dar sa nu fie gen about'me de pitipoanca laughing
Multumesc :*. Cea mai buna idee primeste funditabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Woofy a răspuns:

Heyy. buna:)
pai uite iti dau eu cateva exemple:)
sa stii ca nu le-am copiat de la nimeni.au fost alea mele dar acum nu le mai folosesc:*

Te-ai nascut original, nu muri o copie.
# Viata mea s`a intors la 180 de grade : - Ce misto ar fi daca as putea face niste episoade. - Ce misto ar fi daca as putea sa am tot ce vreau. - Ce misto ar fi sa primesc bani numa' pentru ca stau. - Ce misto ar fi sa am totdeauna 20 de ani. - Ce misto ar fi daca fetele nu s-ar mai uita la bani. - Ce misto ar fi sa imi vina [pac!] toti in ajutor. - Ce misto ar fi sa nu ma aresteze dupa ce te omor. - Ce misto ar fi sa fumez pe oriunde iarba. - Ce misto ar fi daca dragostea n-ar mai fi oarba. - Ce misto ar fi sa am toate tzoalele care-mi plac. - Ce misto ar fi sa am un Lexus si un Cadillac. - Ce misto ar fi sa am toti prietenii mai aproape. - Ce misto ar fi sa n-am prieteni care sa ma sape. - Ce misto ar fi sa nu ma doara niciodata nimic. - Ce misto ar fi sa nu fie un simplu vis tot ce zic. - Ce misto ar fi sa fie iar cum era inainte. - Ce misto ar fi sa dau timpu' inapoi doar asa din minte. - Ce misto ar fi sa fie tot timpul vara. - Ce misto ar fi sa dam chindii in fiecare seara. - Ce misto ar fi ca mereu sa fumam si sa bem. - Ce misto ar fi sa bagam asa pana cadem. - Ce misto ar fi sa ramana numai repistii pe lume. -Ce misto ar fi sa ramana cu noi si baieti aia buni. - O iei pe care-l vrei da' eu il iau doar pe. - Ce misto ar fi sa stiu si eu naibii de ce? - Ce misto ar fi sa nu sufar mereu pentru piese. - Ce misto ar fi sa nu ii iubesc si sa nu-mi pese. - Ce misto ar fi sa rad doar cand am eu chef. - Ce misto ar fi sa sa cant cu Mr. Net. - Ce misto ar fi sa am o vila mare si un studio. - Ce misto ar fi sa nu ma schimb sa raman mereu eu. - Ce misto ar fi sa nu mai fie muzica proasta. - Ce misto ar fi sa se auda numai muzica noastra. - Ce misto ar fi sa nu mai mi faca dor. - Ce misto ar fi sa n-am zile in care vreau sa ma omor. - Ce misto ar fi sa fie totul putin mai usor. - Ce misto ar fi sa ma fac mereu inteleasa. - Ce misto ar fi sa scap de ura, sa scap de stres. - Ce misto ar fi daca baietii ar fi toti mai de treaba. - Ce misto ar fi sa am raspunsuri la toti care ma intreaba. - Ce misto ar fi daca toti mi-ar cumpara albumu`. - Ce misto ar fi ca mi s-ar mai ushura si mie drumu`. - Si-nca ceva real. O sa beau la final

o da!:x:)) nume? Corina. ani 16, 1993 fotografie, friends, subway, insula, muzica, vin, CocoRosie, waterrr de la tedi, pc, deviantart, mess, beibi, honey, pisi, ba,**** mea, gen, dude, oamenii pe care-i iubesc si oamenii care ma iubesc, Trainspotting, winston, familie, fetele mele si baieti, aiureala, prosteala, naivitate, seriozitate, queen, bilingv, telefon, internet, best friend, incredere, dunhill, ironie, minciuna, tradare, barfa, cadouri, craciun, "hey, baby", pringles, biberon, 10 ai, alexandru ioan cuza, sarcasm, iubire, agrafe, palarie, ochelari, sociabil, maci, floarea soarelui, gerbera rosie, ultimul rand, chiul, lene, iarna, vand, ploaie, prosti, incapatanata, agasanta, draguta, ciudata, grota, accentul profului, sani, buze faine, puppy dog eyes, coergitiva, irascibila, iritanta, hugable, amore amore, peaca love and freedome, rosu si negru, mooov, unghii, tiramisu, "You, always you", "Ava adore", indragostita, lasa, greaseala, tren, calatorie, frica de inaltimi, frica de apa adanca, frica de masini, carusele, inghetata de fistic, menta, balsam de buza cu cirese, par mediu, inele, cercei, liliac, maci, gerbera rosie, floarea soarelui, rasfat, liniste, pe bloc, Rents si Sick Boy, pereti, filme, glume proaste, "Ai o tigara?", culori, mim, pitici, gandaci, perne pufoase, jamlegend, parculet, ora 4, "curvele zac". etc vrei id? cere:*

1. I hate the way you talk to me, and the way you cut your hair.
2. I hate the way you drive my car.
3. I hate it when you stare.
4. I hate your big dumb combat boots, and the way you read my mind.
5. I hate you so much it makes me sick; it even makes me rhyme.
6. I hate the way you’re always right.
7. I hate it when you lie.
8. I hate it when you make me laugh, even worse when you make me cry.
9. I hate it when you’re not around, and the fact that you didn’t call.
10. But mostly I hate the way I don’t hate you. Not even close, not even a little bit, not even at all.

Sau ai mai putea pune niste emoticoane:)
1.http://useful.ro/?pag=4hi5&emoticonuri=normale
2.http://useful.ro/?pag=4hi5&emoticonuri=ascunse
3.http://useful.ro/?pag=4hi5&emoticonuri=versiune-diferita
4.http://useful.ro/?pag=4hi5&emoticonuri=winter
5.http://smileyjungle.com/

Sper ca te-am ajutat:)

2 răspunsuri:
| whispersinthedark a răspuns:

Nimeni nu ma cunoaste cu adevarat. Tot ce stiti sunt doar aparentele. Nu faceti altceva decat sa judecati dupa aspectul fizic si nu vreti sa vedeti decat ceea ce va convine. Analizati superficial si apoi va dati cu parerea si credeti ca puteti profita. Cand rad nu inseamna si ca mi-e bine.la fel.cand plang.nu inseamna ca imi merge rau. Daca sunt zile cand ma prefac ca nu vad minciunile.si cred anumite cuvinte. o fac ori din dragoste ori din indiferenta. Chiar daca ma intorc intr-un anumit loc sau la o anumita persoana.cu siguranta am ceva de castigat si in plus am motivele mele pentru care fac asta. Au fost momente cand am plans. dar mi-am dat seama ca nu trebuie sa regret nimic. Esecurile ne si coboara dar ne si inalta. Indiferent cat de rau s-ar comporta si cat de reci ar fi anumite persoane.eu raman la fel...calda. Asa e firea mea. Asta nu inseamna ca sunt fraiera si profita de mine.chiar daca probabil asta au impresia. Viata merge inainte si eu la fel.Si inca ceva. un om nu se schimba niciodata.Doar isi dezvolta anumite calitati sau defecte care le avea...

| irriiinnaaa a răspuns:

Pai.intra pe hi5 meu :) http://irynukiry.hi5.com. uite`te la about me.sunt chiar dragute unele chestii:). daca vrei le poti copia;))join it;)